ERIKA Mekko, Mansikat
Tuotekoodi: 6223 77,99€ Heti saatavilla Vaatteilla 100vrk palautusoikeus
Toimituskulut Suomeen 5.90€
Eikö toivomaasi kokoa tai määrää löydy varastosta ja haluaisit tietää, kun on saatavilla? Tilaa ilmoitus.
Ihastuttava kellohelmamekko naisille. Mekot ovat aina käytännöllisiä ja trendikkäitä. Arkeen, juhlaan tai ihan vain piristykseksi.
- Timanttinen mansikkakuosi.
- Laadukas valinta.
- Tyylikästä, kotimaista muotia.
Sampsukan naistenvaatteet on aina ommeltu 100% Suomessa. Vaatteille on myös myönnetty Avainlippu-merkit. Mekko on valmistettu GOTS- sertifioidusta trikoosta.
Trikoo: paino 200 g/m², sisältää 95% puuvillaa ja 5% elastaania
KOTIMAINEN TUOTE
Mekon materiaalit ovat laadukkaita ja joustavia. Mekon yläosa on suunniteltu hyvin istuvaksi, jotta mekko myös istuu hyvin - ja näyttää hyvältä! Trikoo sisältää puuvillaa ja elastaania. Elastaania hieman siksi, että se tuo mekkoon joustavuutta, kestävyyttä ja auttaa säilyttämään muotonsa.
VINKIT OIKEAAN KOKOON
TURVALLISUUS
Kuviotrikoolla on GOTS-sertifikaatti, joka takaa luonnonmukaisen tekstiilituotannon ja on turvallinen valinta.Väriä ja iloa arkipäiviin laadusta tinkimättä!
Tiesitkö, että huuhteluaineet saattavat heikentää elastaanin joustoa? Tämän vuoksi emme suosittele niiden käyttöä.

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.
Arvostele ostamasi tuote ja saat 15% alennuskoodin.
Kirjoita arvio