Valmistaja: Sampsukka

HOHDE Tunika, Emmy

Tuotekoodi: 6106909 73,99€

Heti saatavilla Vaatteilla 100vrk palautusoikeus
Toimituskulut Suomeen 5.90
Eikö toivomaasi kokoa tai määrää löydy varastosta ja haluaisit tietää, kun on saatavilla? Tilaa ilmoitus.

Koko:
Määrä: kpl

Naisten hurmaavan kaunis Suomessa valmistettu Emmy-tunika, jossa a-linjainen malli tekee tunikasta monikäyttöisen. Uniikki design.

  • 3/4-hihainen tunika, jossa pyöreä pääntie ja sivutaskut.
  • Tunikan pituus koossa M on noin 90cm.

 

Materiaali on miellyttävän tuntuista ÖKO-TEX 100 -sertifioitua trikoota (200g/m² - 95% puuvilla, 5% elastaani), joka pysyy hyvänä pesusta toiseen.



Tiesitkö, että huuhteluaineet saattavat heikentää elastaanin joustoa? Tämän vuoksi emme suosittele niiden käyttöä.

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.

Arvostele ostamasi tuote ja saat 15% alennuskoodin.

Kirjoita arvio

UPEAA VÄRILOISTOA

Wau, mitkä värit! Tämä tunika, jos joku saa päät kääntymään ja kantajansa tuntemaan itsensä entistä upeammaksi. Tunika sopii niin arkeen kuin juhlaankin ja näyttää aina yhtä hyvältä. Legginssit kruunaavat kokonaisuuden. Siis ihan parasta - vai mitä!

SUUNNITELTU JA VALMISTETTU SUOMESSA

Sampsukan vaatteet ommellaan aina Suomessa. Näin voimme tarjota mahdollisimman korkealaatuisia tuotteita, joita on myös mukava käyttää. Tuotteille on myönnetty avainlippumerkkien käyttöoikeus.

HAUSKA ON AINA MUODISSA

Vaatteiden ei tule olla tylsiä! Olemme tunnettuja hauskoista ja värikkäistä vaatteista, jotka myös kestävät erinomaisesti. Me ansaitsemme ilon ja riemun hetkiä! Siksi me työskentelemme Sampsukassa - noiden tärkeiden hetkien puolesta.