Valmistaja: Sampsukka

LEMPI Paita, Paradise

Tuotekoodi: 6038 58,99€35,39€

Heti saatavilla Vaatteilla 100vrk palautusoikeus
Toimituskulut Suomeen 5.90
Eikö toivomaasi kokoa tai määrää löydy varastosta ja haluaisit tietää, kun on saatavilla? Tilaa ilmoitus.

Koko:
Määrä: kpl

Kun haluat pukeutua mukavasti, mutta tehdä samalla vaikutuksen, Lempi-paita Paradise-kuosissa on täydellinen valinta. Tämä kaunis kukkakuosinen paita tuo asuun raikkautta ja näyttävyyttä ilman liikaa yrittämistä. Puolipitkät hihat ja kevyesti vartaloa myötäilevä malli tekevät siitä rennon elegantin – juuri sopivan niin arkeen kuin hieman huolitellumpiin hetkiin.

  • Kauniisti istuva, vartaloa myötäilevä malli on tyylikäs ja naisellinen. 

  • Laadukas ja joustava Öko-tex 100 -serifioitu elastaanitrikoo - Pehmeä ja joustava trikookangas tuntuu miellyttävältä päällä koko päivän ja säilyttää hyvin muotonsa.

  • Suunniteltu ja ommeltu Suomessa - kotimaisena työnä valmistettu paita on vastuullinen ja laadukas valinta, joka kestää käyttöä ja pesuja.

Materiaalit:

Trikoo: paino 200g/m², sisältää 95% puuvillaa ja 5% elastaania


Vinkit oikeaan kokoon

Koot vastaavat hyvin todellisuutta. Tuotekuvien alapuolelta löytyy myös tarkempi kokotaulukko mittatietoineen. 

 
Tiesitkö, että huuhteluaineet saattavat heikentää elastaanin joustoa? Tämän vuoksi emme suosittele niiden käyttöä.

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.

Arvostele ostamasi tuote ja saat 15% alennuskoodin.

Kirjoita arvio

KAUNIITA RUUSUJA

Tämä puolipitkähihainen paita on kaunis, tyylikäs ja samalla erittäin miellyttävä käyttää. Kaunis ruusukuosi sopii niin arkeen kuin juhlaankin. Laadukas kangas pysyy ryhdikkäänä ja joustaa sopivasti arjen pyörteissä. Tämä on niin ihana, että tätä ei voi ohittaa!

SUUNNITELTU JA VALMISTETTU SUOMESSA

Sampsukan vaatteet ommellaan aina Suomessa. Näin voimme tarjota mahdollisimman korkealaatuisia tuotteita, joita on myös mukava käyttää. Tuotteille on myönnetty avainlippumerkkien käyttöoikeus.

HAUSKA ON AINA MUODISSA

Vaatteiden ei tule olla tylsiä! Olemme tunnettuja hauskoista ja värikkäistä vaatteista, jotka myös kestävät erinomaisesti. Me ansaitsemme ilon ja riemun hetkiä! Siksi me työskentelemme Sampsukassa - noiden tärkeiden hetkien puolesta.