Valmistaja: Sampsukka

LUMO Pallotunika, Magnolia

Tuotekoodi: 6167 73,99€51,00€

Heti saatavilla Vaatteilla 100vrk palautusoikeus
Toimituskulut Suomeen 5.90
Eikö toivomaasi kokoa tai määrää löydy varastosta ja haluaisit tietää, kun on saatavilla? Tilaa ilmoitus.

Koko:
Määrä: kpl

Naisten hurmaava Suomessa valmistettu Magnolia -tunika, jossa napakka yläosa istuu hyvin, kun taas väljempi helma tuo liikkumisen vappautta ja rennon tyylin. Ihanan naisellinen design, jota on ilo käyttää.

  • 3/4-hihainen tunika, jossa pyöreä pääntie ja sivutaskut.
  • Tunikan pituus koossa S on noin 85cm.
 
Materiaali on miellyttävän tuntuista ÖKO-TEX 100 -sertifioitua trikoota (200g/m² - 95% puuvilla, 5% elastaani), joka pysyy hyvänä pesusta toiseen.


Tiesitkö, että huuhteluaineet saattavat heikentää elastaanin joustoa? Tämän vuoksi emme suosittele niiden käyttöä.

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.

Arvostele ostamasi tuote ja saat 15% alennuskoodin.

Kirjoita arvio

KUKKALOISTOA

Tämä tunika on niin ihana, että se on pakko saada. Kaunis kuosi ja puolipitkät hihat tekevät siitä todella tyylikkään niin arkeen kuin juhlaankin. Taskut tuovat kätevyyttä arkiseen käyttöön. Sopivan pituinen malli mahdollistaa sen että voit käyttää tätä legginseillä tai sukkahousuilla, tai vaikka ilmankin!

SUUNNITELTU JA VALMISTETTU SUOMESSA

Sampsukan vaatteet ommellaan aina Suomessa. Näin voimme tarjota mahdollisimman korkealaatuisia tuotteita, joita on myös mukava käyttää. Tuotteille on myönnetty avainlippumerkkien käyttöoikeus.

HAUSKA ON AINA MUODISSA

Vaatteiden ei tule olla tylsiä! Olemme tunnettuja hauskoista ja värikkäistä vaatteista, jotka myös kestävät erinomaisesti. Me ansaitsemme ilon ja riemun hetkiä! Siksi me työskentelemme Sampsukassa - noiden tärkeiden hetkien puolesta.