Valmistaja: Sampsukka

Leggins, trikoo lila

Tuotekoodi: 3413 25,99€

Heti saatavilla Vaatteilla 100vrk palautusoikeus
Toimituskulut Suomeen 5.90
Eikö toivomaasi kokoa tai määrää löydy varastosta ja haluaisit tietää, kun on saatavilla? Tilaa ilmoitus.

Koko:
Määrä: kpl

Nämä lilanväriset trikoo-legginsit ovat arkivaatekaapin helmi: pehmeä ja joustava materiaali tuntuu miellyttävältä ihoa vasten, ja joustavuus tekee legginsseistä täydelliset päivään kuin päivään – leikkeihin, kotiin tai päiväkotiin. Lila sävy tuo raikkaan ja trendikkään väri-ilon vaatekaappiin!


Materiaalit: Laadukas trikoo (220 g/m²), sisältää 95% puuvillaa ja 5% elastaania. Mukavuudesta ei tingitä. Suomessa ommellut legginssit on suunniteltu tuomaan iloa arkeen. seikkailuista seikkailuun. Leggingseissä on vyötäröllä kiinni ommeltu kuminauha, joka pysyy hyvin paikallaan pesusta toiseen.


 
Tiesitkö, että huuhteluaineet saattavat heikentää elastaanin joustoa? Tämän vuoksi emme suosittele niiden käyttöä.

Tällä hetkellä ei löydy tuotearvioita.

Arvostele ostamasi tuote ja saat 15% alennuskoodin.

Kirjoita arvio

LEGGINSSIT ARKEEN JA JUHLAAN

Yksiväriset leggingsit ovat jokaisen vaatekaapin kulmakivi, ne tekevät pukeutumisesta helppoa, kun melkeinpä mikä tahansa yläosa sopii! Laatu ja vastuullisuus on meille tärkeitä arvoja, onkin super mahtavaa, että saamme tarjota teille asiakkaillemme arvojemme mukaisia vaatteita, mukavuudesta tinkimättä. Ihastuttava lila tekee arjesta värikkäämmän!

SUUNNITELTU JA VALMISTETTU SUOMESSA

Sampsukan vaatteet ommellaan aina Suomessa. Näin voimme tarjota mahdollisimman korkealaatuisia tuotteita, joita on myös mukava käyttää. Tuotteille on myönnetty avainlippumerkkien käyttöoikeus.

HAUSKA ON AINA MUODISSA

Lastenvaatteiden ei tule olla tylsiä! Olemme tunnettuja hauskoista ja värikkäistä vaatteista, jotka myös kestävät erinomaisesti. Lapset ansaisevat ilon ja riemun hetkiä! Siksi me työskentelemme Sampsukassa - noiden tärkeiden hetkien puolesta.